Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dostawa

W naszym sklepie oferujemy różne sposoby dostaw. Odpowiedni moduł sklepu zarządza możliwością wyboru określonej metody wysyłki w zależności od zakupionego asortymentu. Należy jednak samodzielnie zwrócić uwagę na możliwość wysyłki określonych długości profili aluminiowy, pleksi, dibondu oraz innych produktów docinanych na wymiar. Zasady dostaw w takich przypadkach określone są dokładnie w opisie tych produktów.

Zdecydowanie zalecamy wybieranie dostawy rejestrowanej, która obsługuje monitoring przesyłki i pozwala na zgłaszanie reklamacji w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości. 


Ważna informacja

Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki nierejestrowane (listy wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej). Reklamacje przesyłek nie będą uwzględniane. Prosimy więc o przemyślane zakupy.


Koszty dostawy

Cena przesyłki zależna jest od metody dostawy oraz formy płatności. Poniżej przedstawione są koszty realizowane na terenie Polski.

Metoda dostawyCena dostawy
List ekonomiczny2,80 zł
List priorytetowy3,80 zł
InPost Paczkomat8,60 zł
InPost Paczkomat Pobraniowy12,10 zł
InPost Kurier14,50 zł
InPost Kurier Pobraniowy18,50 zł

Odbiór osobisty

Każdą przesyłkę można odebrać osobiście. Uprzednio jednak prosimy o wiadomość, aby możliwe było określenie terminu odbioru paczki - wynika to z faktu zróżnicowanej lokalizacji, w którym świadczony jest dany rodzaj usługi (np. przycinanie profili aluminiowych na wymiar). Odebrana przesyłka może być opłacona przed lub przy odbiorze - w zależności od preferencji Klienta.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:oo - 15:oo.


Wysyłka za granicę

Istnieje możliwość wysyłki do krajów zagranicznych. Prosimy jednak o uprzedni kontakt, aby możliwe było określenie kosztów dostawy.

Witryna stworzona na platformie