Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty

W przypadku kiedy towar nie spełnia Państwa oczekiwań, uprawnieni są Państwo do rezygnacji z zakupu, w ciągu 14 dni od otrzymania od nas produktów, bez podania przyczyny.

W przypadku gdy Kupującym jest przedsiębiorca, ma On prawo odstąpić od umowy w terminie 7 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru, jednak stroną decyzyjną w tym zakresie jest Sprzedawca.

Podstawowym warunkiem zwrotu jest brak śladów użytkowania produktów. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby towar został odesłany na adres naszej siedziby w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu lub był odpowiednio zabezpieczony przed zniszczeniem podczas dostawy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (kontakt.ecofuture@gmail.com) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


POBIERZ FORMULARZ ZWROTU


Wymiany

Wymianie podlegają nieuszkodzone produkty, bez śladów użytkowania, w oryginalnych opakowaniach. Towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeżeli między towarami wystąpi różnica cenowa, skontaktujemy się z Państwem mailowo w celu rozliczenia różnicy.

Prosimy o to, by towar był zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Do paczki prosimy dołączyć ksero paragonu lub faktury oraz wypełniony formularz wymiany, dostępny poniżej.


POBIERZ FORMULARZ WYMIANY

Witryna stworzona na platformie